Dumnezeu (nu) a fost ucis de Occident, eu (nu)VREAU SĂ MĂ ÎNTORC ACASĂ! (partea a II-a)
Noi ne salutăm cu „Doamne ajută!”Noi avem un pământ binecuvântat de oasele şi sângele atâtor martiri… De ce s-au sacrificat atâţia romani pt viitorul nostru şi noi fugim ca vitele în Occident?De ce acceptăm ca Securiştii comunişti să ne conducă…